Bu Blogda Ara

22 Mart 2011

Denize düşen Libyalılar yılana sarılırken...

Ülkesini onlarca senedir demir yumrukla yöneten diktatörü indirmeye kararlılar. Duyan gören sanır ki her diktatöre düşmandırlar. Kuzey Kore örneği yıllardır mevcuttur. Kıllarını kıpırdatmamıştır beyaz efendiler.

Libyalılara reva görülen zulme seyirci kalmamaya azmetmişlerdir. Duyan sanır ki yüce insanlık ideallerine gönülden bağlıdırlar. Ölümlere, yaralanmalara, zulümlere rıza göstermezler. İsrail örneği ortada. Daha bugün yeni öldürmeler gerçekleştirmiş terörist bir ülke. Kıyamazlar abileri.

Kesinlikle Haçlı Seferi değildir çıktıkları yolculuk(!) Sürekli İslam coğrafyasına çullanmaları tesadüftür(!) Bilinçli bir tercih değildir(!) İnanmayalım. Çok uzak değil daha, basitçe söyleyelim, Sırplar Boşnakları tüketmeden katliamlarına, tecavüzlerine, insandışılıklarına müdahale etmemişlerdi. İşte böyle de hassastırlar dinleri hususunda. Çaktırmadan kayırırlar dindaşlarını.

Libya'ya nizamat vermek için havadan karadan saldırıyor beyaz efendiler. Afrika ve Ortadoğu haritasının ve yönetimlerinin bu şekilde oluşmasının müsebbibi kendileri değilmişçesine.

Dün uyguladığınız/yaptığınız şeye adalet mi denir ki bugünkü adalet getirme vaatlerine inanmamızı bekliyorsunuz. Lavrens'in işgalci/saldırgan torunları ve o coğrafyanın o koltukları hak etmeyen kukla/piyon/işbirlikçi yöneticileri defolun gidin İslam coğrafyasından.

Defolun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu yazıyla, fotoğrafla, şiirle, eserle ilgili düşünceni yazman beni ancak sevindirir! Duam şu: Yorumlayan yorulmasın! :)