Bu Blogda Ara

04 Aralık 2008

Kime İnanıyor, Kimi Terk Ediyorsunuz?‏


Size Bir Haber Gelince Kaynağını Araştırmanız Gerekmiyor mu?

Milletimizin inançlarıyla, değerleriyle savaşmayı kendilerine amaç edinenlerin... Kendi çıkarlarını tüm değer yargılarının üzerinde tutanların... En büyük marifetleri ellerinde bulundurdukları gücü şantaj aracı olarak kullanmak olan mihrakların haberlerinin peşine takılarak kimleri yalnız bıraktığınızın farkında mısınız?

Onlar Yetimi, Yoksulu, Yoksulluğu Bilmezler

Yoksulluk nedir bilmeyen, hayatları boyunca tek bir yoksulun kapısını çalmayanlar yürüttükleri yalan ve iftira kampanyaları ile milyonlarca yoksula vurdukları darbeyi hiç umursamazlar. Onlar yoksulun sofrasındaki çorbayı, ayağındaki çorabı, yatalak hastanın bezini, ilacını asla düşünmezler. Hiç uğramadıkları o yoksul evlerin yıkık duvarlarını, kırık camlarını, sobasız, soğuk tek göz odasını da düşünmezler. Peki, siz de mi yoksula, yetime bu amansız darbeyi vuranlarla aynı kanaattesiniz?

Ancak Kendi Yaptıklarımızdan Sorumluyuz

On yıldır yaptıklarımız aşikar değil mi? Milyonlarca insana sizlerin iyiliklerini en güzel şekilde ulaştırmadık mı? Biz, sizin bir kuruşunuzu dahi ziyan etmedik.Yoksulun tek lokmasına tenezzül etmedik. Defalarca denetlendik ve bunları sizlerle paylaştık. Bütün bunlara rağmen Deniz Feneri'ne inanmak ve güvenmek sizlerin takdirine kalmış. Başka ne diyebiliriz ki?

Büyük emeklerle meydana getirdiğiniz kendi değerlerinizi ,kendi müesseselerinizi kendi ellerinizle yok etmeye daha ne kadar devam edeceksiniz? Bugün olmanız gereken yerde olun! Dün olduğu gibi bugün de size ihtiyaç var! İyilik ışığının sönmesine izin vermeyin.

Desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Deniz Feneri Derneği www.denizfeneri.org.tr Çağrı Merkezi 0212 414 60 60

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu yazıyla, fotoğrafla, şiirle, eserle ilgili düşünceni yazman beni ancak sevindirir! Duam şu: Yorumlayan yorulmasın! :)