Bu Blogda Ara

13 Mayıs 2008

Hotmail'de Taslak Oluşturmak

Hotmail'de taslak oluşturmanın aşamaları şöyle:

1. Önce aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Yeni komutuyla bir mail oluşturuyoruz.


2. Maili yazarken hemen göndermek istemeyebiliriz. Oluşturduğumuz maili saklamak istersek aşağıdaki resimde olduğu gibi ekranın sol üst tarafında bulunan Taslağı Kaydet komutunu tıklamalıyız. (Bu komut mail yazdığımız ekranın sol üst tarafında bulunuyor.) Bu komutu tıkladığımızda metnimiz sol tarafta Taslaklar hanesindeki mail sayısının bir artmasına sebep olacak.


3. Taslak olarak kaydettiğimiz mailimiz Taslaklar hanesinde artışa sebep oldu.


4. Metnimizi düzenlemek istediğimiz zaman Taslaklar'ı tıklayıp hemen sağında açılan taslak durumundaki maillerden hangisini düzenleyecek isek onu tıklarız. Aşağıdaki örnekte Deneme adlı mail açıldı. Açılan alanda, aşağıdaki örnekte en sağdaki kırmızı okla gösterilen yerde bulunan "Bu iletiyi oluşturmaya devam edin" komutunu tıklarız ve düzenlememize veya mailimizi yazmaya kaldığımız yerden devam ederiz.


5. Düzenleyip yazdıktan sonra mailimizi ister yeniden taslak olarak kaydederiz istersek alıcısına göndeririz. Hepsi bu kadar :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu yazıyla, fotoğrafla, şiirle, eserle ilgili düşünceni yazman beni ancak sevindirir! Duam şu: Yorumlayan yorulmasın! :)